KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Collage 6638426
nr 663 8426
Collage
Signerad, 50x35
Utrop:
100 kr
Såld:
750 kr
måndag 25 oktober 2010
kl 18:32:50
300 kr
200 kr
500 kr
500 kr
600 kr
700 kr